On-line knihovna

On-line katalog Městské knihovny Český Těšín

                                                     Souborný katalog Městské knihovny Český Těšín

Ul. Ostravská - oddělení pro dospělé Ul. Ostravská - oddělení pro děti Ul. Havlíčkova - oddělení pro dospělé Ul. Havlíčkova - oddělení pro děti Ul. Slovenská -  multimediální knihovna

Nápověda Online katalogu knihovního fondu Městské knihovny Český Těšín

Souborný katalog nabízí přehled knih, audioknih a hudebních CD, které jsou umístěny v knihovnách: ústřední knihovna (v budově Těšínského divadla) na ul. Ostravská, knihovna na ul. Havlíčkova, knihovna na ul. Slovenská ve Svibici.
Každý záznam v souborném katalogu uvádí na posledním řádku lokaci, tzn. ve které knihovně se vámi hledaný titul nachází. Přejděte do této knihovny a zjistíte, zda je požadovaný titul právě k dispozici.

Vyhledávání v jednotlivých katalozích:
Pokud nejste registrovaný čtenář, knihy si můžete v katalogu pouze vyhledat. Pro využití služeb jako rezervování, meziknihovní výpůjční služba apod., je nutné osobně navštívit knihovnu a zaregistrovat se. Pak se v katalogu můžete přihlásit do své karty (klikněte na Přihlásit se) a získáte nejen přehled o svých výpůjčkách, ale i možnost rezervovat si knihy, které jsou momentálně půjčené.

Nejbližší kulturní akce

Hudební salon 29.9.2021

29.09.2021 17:00

Čítárna a kavárna Avion středa 29. 9. v 17.00 hod. TA Grupa - Písně z černobílého plátna Koncert komorního pěveckého souboru. Pořádá MK PZKO Český Těšín - Sídliště ve spolupráci s Městskou knihovnou Český Těšín. Vstup zdarma leták

Kreáček pro děti 27.9.2021

27.09.2021 16:00

Městská knihovna, Havlíčkova ul. pondělí 27. 9. v 16.00 hod. Kreáček  Výtvarný workshop pro děti. Vstup zdarma 

Bookstart 27.9.2021

27.09.2021 10:00

Městská knihovna Havlíčkova ul. pondělí 27. 9. od 10.00 do 11.00 hod. Bookstart - S knížkou do života Klub „Medvídě“ Čtení s nečtenáři, hry a aktivity pro děti. Povídání o knížkách, scénická čtení. Naučná literatura pro rodiče, informace, rady. Rezervace míst nutná. Více o projektu zde.

AktualityNaše pobočky, kontakty